lessphp fatal error: parse error: failed at `` /home/platne/serwer17067/public_html/wp-content/themes/theme53374/bootstrap/less/variables.less on line 1lessphp fatal error: parse error: failed at `` /home/platne/serwer17067/public_html/wp-content/themes/theme53374/bootstrap/less/variables.less on line 1 Czyszczenie wykładzin - Azalia CleaningAzalia Cleaning

Czyszczenie wykładzin


Czyszczenie wykładzin i dywanów metodą ekstrakcyjną oraz metodą suchej piany

Pranie dywanów i wykładzin to kolejna usługa, jaką mamy Państwu do zaoferowania. Urządzenia, którymi dysponujemy cechuje duża siła ssania, co sprawia, że powierzchnie po praniu są delikatnie wilgotne, a po kilkudziesięciu minutach zupełnie suche.
Każde pranie wykładzin czy dywanów poprzedza dokładna ocena ich materiału, wykonania i stanu powierzchni oraz dobór odpowiedniego i bezpiecznego środka chemicznego. Pozwala to uniknąć wybarwień i osłabiania włókien.

Czyszczenie wykładziny metodą ekstrakcji polega na spryskaniu jej np. presprayem, tzn. środkiem do rozpuszczania brudu. Następnie należy dokładnie wetrzeć ten środek w wykładzinę dywanową za pomocą maszyny jednotarczowej lub urządzeniem z przeciwbieżnymi szczotkami walcowymi. Następnie tak przygotowana wykładzinę płucze się urządzeniem zwanym ekstraktorem, które umożliwia jednoczesny natrysk roztworu płuczącego i odsysanie go wraz z wypłukanym brudem. Jest to najbardziej zaawansowana technologicznie metoda czyszczenia wykładzin dywanowych, gwarantująca najlepsze efekty.

Cennik orientacyjny