lessphp fatal error: parse error: failed at `` /home/platne/serwer17067/public_html/wp-content/themes/theme53374/bootstrap/less/variables.less on line 1lessphp fatal error: parse error: failed at `` /home/platne/serwer17067/public_html/wp-content/themes/theme53374/bootstrap/less/variables.less on line 1 Doczyszczanie mechaniczne posadzek - Azalia CleaningAzalia Cleaning

Doczyszczanie mechaniczne posadzek


 

Zakres prac obejmuje zamiecenie posadzki i umycie jej specjalną maszyną szorująco – zbierającą z dużym dociskiem do podłoża i dodatkiem specjalistycznej chemii. Posadzka powinna być gładka i równa np. beton zatarty na gładko, żywica itp. W przypadku powierzchni wyłożonych kostką istnieje możliwość umycia za pomocą urządzenia ciśnieniowego.

Impregnacja powierzchni ma za zadanie stworzenie wierzchniej, bezbarwnej warstwy, której celem jest związanie luźnych cząsteczek podłoża. Zabezpiecza to podłoże przed dogłębnym wnikaniem brudu i tworzy efekt czystej, lśniącej powierzchni.
Proces ten wymaga użycia odpowiednio dobranego sprzętu, a co najważniejsze środków akrylowych, o dużej odporności na ścieranie. Środków, które doskonale się łączą i przylegają do podłogi. Każdorazowo przed rozpoczęciem prac ustalamy rodzaj podłoża i na tej podstawie dobieramy odpowiednie technologie i właściwe środki do powierzchni znajdującej się w Państwa obiekcie.

Cennik orientacyjny